Кошик
266 відгуків
Найкращі гідроізоляційні матеріали за доступними цінами!Перейти до каталогу
+380 (50) 942-19-99
вул. Фортечна, 80, Запоріжжя, Україна
Центр Гідроізоляції. Адреса магазинів: м.Запоріжжя, вул. Фортечна, 80. м.Рівне, вул. Костромська, 89
Залишити відгук
Мастика бітумно-полімерна холодна для фундаментів Izofast 20 л, фото 2

Мастика бітумно-полімерна холодна для фундаментів Izofast 20 л

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Мастика виготовляється на основі високоякісного модифікованого бітуму з додаванням полімерів і модифікаторів, являє собою стабільну масу чорного кольору та пастої концентрації. Після висихання стійке до ударних навантажень як за позитивних, так і від'ємних температур.

ОБЛАСТ ЗАСТОСУВАННЯ: Застосовується для гідроізоляції металевих (стальних і алюмінієвих), бетонних, залізобетонних, кам'яних (глиняних, із силікатної цегли), азбестоцементних, дерев'яних конструкцій від ґрунтової корозії, електрокорозії, від слабо- і середньоагресивних рідких середовищ, середньоагресивних твердих середовищ, атмосферних опадів, ґрунтових вод.

  • ізоляції трубопроводів сталевих магістральних підземних і надземних і відводів від них;
  • Зовнішня гідроізоляція ємнісних металевих (стальних і алюмінієвих), бетонних і залізобетонних конструкцій, зокрема для зберігання нафтопродуктів;
  •  Зовнішня гідроізоляція підземних конструкцій будівель і споруд, фундаментів, савай, підвалів, басейнів, цоколів;
  • Гідроізоляції поверхонь кам'яних та армокаменних конструкцій;
  • Як гідроізоляційний прокладка між цоколем і азбестоцементними стіновими панелями;
  • Захист монтажних зварних швів;
  • Захист від корозії місць введення та примикання конструкцій зі сталі до конструкцій із цегли, бетону тощо;
  • Захист від ґрунтової корозії металевих конструкцій у ґрунтах, зокрема елементів круглого та прямокутного перерізу, зокрема канати, троси, труби із застосуванням армувальних матеріалів.

Застосовується у всіх кліматичних зонах за СніП 23-01-99 Обмеження: Не допускається застосування мастики бітумної в рідких органічних середовищах: олива, нафтопродукти, розчинники.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ:

Підготовка основи

Мастика наноситься на чисту та суху поверхню! Перед застосуванням мастики IZOFAST основа очищається від пилу, піску та різного роду сміття, яке може істотно зменшити адгезію до основи. У разі негативних температур, оброблюваної поверхні очистити від снігу, криги та інею й прогріти газовою або інфрачервоною пальником. Перед нанесенням рекомендується проґрунтувати поверхню ПРАЙМЕРОМ IZOFAST.

Нанесення

Мастика повністю готова до застосування. У разі загустення (допускається її розведення розчинниками (Вайт — спірит, Бензин, Кеносин, Сольвент, Нефрас) до потрібної консистенції, за потреби, але не більш ніж 20% від маси мастики. Перед нанесенням мастику ретельно перемішати! Мастику не підігрівати!! Рекомендується наносити мастику у два шари, мастика наноситься за допомогою пензля або шпателя, на горизонтальну поверхню можливе нанесення БІТУМНОЇ МАСТІКИ методом наливання з подальшим розрівнюванням спеціальним інструментом: жорсткий пензлем, шпателем і т.п. Другий шар наноситься після повного висихання першого.

За потреби можливе армування. Будівельні конструкції, що вимагають зворотного засипання, можна засипати ґрунтом через 24 години після нанесення мастики в один шар, під час нанесення 2 шарів через 48 годин. Час висихання за температури +20 °C не більш ніж 24 години. Рекомендований шар 2 мм. Витрата за товщини шару 2 мм становить 2.5 кг/м2.

Рекомендації

Мастика наноситься на суху поверхню. Не використовувати для гідроізоляції внутрішніх поверхонь басейнів. Під час виробництва робіт і до повного висихання не можна допустити пошкодження мастикового шару. Мастика бітумна IZOFAST може експлуатуватися за температури від -30 °C до +70 °C.

ЗБЕРІГАННЯ: Мастику зберігають за температури не вище ніж +20 °C у вентильованому приміщенні. Берегти від потрапляння прямих сонячних променів. Термін зберігання 12 місяців із моменту виготовлення.

Основні атрибути
ВиробникIzofast
Країна виробникУкраїна
Фасовка матеріалу (л)20
КолірЧорний
Користувальницькі характеристики
КатегоріяГідроізоляція
ПередоплатаПовна
Доставка "Новою поштою"Є
  • Ціна: 1 300 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner